Hakkımızda

Bir Kaç Kelime ile berra ceramic

berra ceramic, 2020 yılında Kapadokya bölgesinde sanatsal çalışmalara başlamış bir Koçtim Group kuruluşudur.
Uçhisar mağazamız Kapadokya mimarisine uygun, kaya oyma yeraltı şehri tarzındadır. Samimi ve minimal tarzdaki mağazamızda Anadolu’da hüküm sürmüş medeniyetlerin ve geleneksel Türk sanatının berra ceramic tasarımlarıyla harmanlanmış otantik ve modern çalışmalarını bulacaksınız.
Ulusal ve uluslararası alanda tüm ürünlerimizde kadim medeniyetlerin izlerini sizlere en iyi şekilde yansıtmaya çalışıyoruz.

Misyon

Geniş ürün yelpazesi ile geçmişin şimdiki zamana aktarımını göreceğiniz ürünlerimizde geçmişten izler bulmanızı ve yaşam alanlarınıza güzellik katarak kadim ruhunu hissetmenizi sağlamak birinci önceliğimiz.

Usta sanatçılarımız ile seramik, bakır, tekstil, çini, aydınlatma ürün gruplarında tamamen el işçiliği ürünler üretiyor ve bu değerlerin günümüze aktarılmasını sağlarken hassas olmaya özen gösteriyoruz.

Doğal kaynakları ve ekosistemleri korumak, çevre için küçük dokunuşlarla büyük mutluluklar elde etmek için doğa dostu ürünler işliyoruz.

Vizyon

Kadim zamanlarda başlayan bu sanatsal yolculuğa katılmakta ki amacımız, bulunduğumuz sektörde ”en kaliteli ürünleri üretmek ” paylaşmak ve yaygınlaştırmak.

Hem ulusal hem de uluslararası alanda marka değeri oluşturarak en çok tercih edilen markalar arasında yer almak, bunu sürdürülebilir kılmak.

Geleneksel Türk Sanatlarının geçmişten şimdiki zamana modern aktarımını ve harmanlanmasını sağlamak.

Berra Ceramic 2023 © Tüm Hakları Saklıdır.
×